BURSA LOJİSTİK FİRMALARI

Bursa Lojistik Firmaları ‘ndan biri olan ÖRSLOG LOJİSTİK. Yıllardır siz değerli müşterilerimize lojistik faaliyetleri ve hizmetleri yapmaktadır.

Türkiye’nin Marmara Bölgesi’nin güney kısmında yer alan ve Marmara Denizi’ne yaklaşık 20 km kıyısı olan Bursa’nın bugünkü nüfusu 3 milyona yakındır. Verimli toprakları ve Türkiye’nin 4. büyük ili olması bakımından tarım ve sanayisi gelişmiş bir konumdadır. 2018 TÜİK verilerine göre Türkiye’nin ihracatta %9,7’sini, ithalatta ise %3,8’ini Bursa karşılamaktadır.
Bursa’nın dış ticaretteki payının artması, Bursa Lojistik Firmaları nın lojistik sektörünü daha da öne çıkararak önemli konuma getirmiş ve Bursa’da ki lojistik firmalarına büyük bir fırsat doğmuştur.

Bursa Lojistik Firmaları Bursa’da sanayi zincirinin çok önemli halkasını teşkil eder. Limanlar da, Bursalı birçok sanayicinin ithalat ve ihracatının gerçekleştirilmesinde önemli bir yere sahiptir. Bursa’nın özellikle dış ticaretteki payının artması ve artmaya devam etmesi, Bursa’yı liman kenti olarak da gündeme taşımıştır.
Uzun yıllardır Bursa’da lojistik hizmeti veren ÖRSLOG LOJİSTİK, Bursa’nın önde gelen lojistik firmaları arasındadır. Uzman ve profesyonel kadrosuyla frigo taşımacılık, konteyner taşımacılığı, amber yük taşımacılığı, parsiyel&komple yük taşımacılığı, ağır nakliye ve proje taşımacılığı, karayolu taşımacılığı alanlarında lojistik hizmet vermektedir.
Frigo Taşımacılık ve Soğuk Zincir Taşıma Hakkında Bilgi İçin TIKLAYINIZ.

One thought on “BURSA LOJİSTİK FİRMALARI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir