BURSA’DA FRİGO TAŞIMACILIK VE SOĞUK ZİNCİR LOJİSTİĞİ

SOĞUK  ZİNCİR TAŞIMA NEDİR?

Frigo taşımacılık yani soğuk zincir lojistiği; kısaca ürünlerin istenilen ısı koşullarında taşınması ve depolanması sürecidir. Üretilen ve dondurulan ürünün, üreticiden tüketiciye ulaşmasına kadar olan taşıma ve depolama sürecinde ısının doğru derecede tutulmasını sağlamak önemli bir iş ve sorumluluktur. Biz ÖRSLOG LOJİSTİK olarak uzman kadromuz ve profesyonel frigo taşıma araçlarımızla tam da bu işi yürütmekteyiz.

Türkiye’de son 20 yılda soğuk zincir lojistiğine büyük ihtiyaç duyulmaktadır. Dondurulmuş gıda sektörü küreselleşme ve yaşanan teknolojik gelişmeler neticesinde dünya ticaretinde önemli bir konumdadır. Bu ürünlerin üretimden tüketime kadar ki süreçte; herhangi bir deformasyona uğramaması, istenilen sıcaklıkta/soğuklukta tutularak insan sağlığına karşı tehdit oluşturmaması amaçlanmaktadır. Ürünlerin sağlıklı bir şekilde tüketiciye ulaştırmak için tedarik zincirinin profesyonel olması gerekmektedir. ÖRSLOG LOJİSTİK bu zincirin kırılmaması için hem tüketici hem de üretici açısından en güvenli merkezdir.

FRİGO TAŞIMACILIK NEDİR?

Frigo taşımacılık , -24 derece sıcaklığa kadar taze ve dondurulmuş gıda ve diğer ürünlerin taşımacılığı anlamına gelir. Frigo taşımacılıkta gıda ürünleri başta olmak üzere ilaç ve kozmetik ürünlerinin, fidan ve çiçek ürünlerininde lojistiği sağlanmaktadır.

Globalleşen dünyada, çalışma saatlerinin artmasından dolayı insanların dondurulmuş gıda tüketimine yönelmesi frigo taşımacılığını çok önemli hale getirmiştir. Gıda ürünlerinin tüketim tarihi ve marketlerin müşterilerin isteklerini hızla karşılayabilmesi açısından frigo taşımacılığın zamanında olması çok önemlidir.

FRİGO TAŞIMACILIKTA NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

Filomuzda Frigo Taşımacılık hizmeti verilmektedir.-24 +24 arası sıcaklığı ve soğukluğu koruyabilen son model araçlarımız mevcuttur. Gerekli belgelere sahip olan tedarik filomuzla ve K1 belgeli araçlarımızla soğuk, donuk, serin olarak ürünlerinizin sıcaklıklarını/soğukluklarını koruyabiliyoruz. Bursa merkezli lojistik firmamız, son model araç filosu ile yüklerinizi deforme olmadan istediğiniz ikamete ulaştırmaktadır.

Deneyimli kadromuz ile ürünlerinizi EN GÜVENLİ şekilde ulaştırıyoruz

Dondurulmuş ürünleri, üreticiden depoya, depodan işletmelere ve market raflarına hızlı, güvenli ve sağlıklı şekilde yer almasını sağlayarak ÖRSLOG LOJİSTİK olarak Bursa’da lojistik faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Bursa’da lojistikte uzman kadromuz ile Türkiye’nin bütün illerine ürünlerinizi EN HIZLI şekilde taşıyoruz…

Soğuk ürün zinciri firmalar ile başarılı operasyonlar yapmaktayız. Büyük ve küçük market zincirleri ve soğuk zincir ürünleri üreten firmalarla çalışmaktayız.

Bursa Evden Eve Nakliyat hizmetleri için TIKLAYINIZ.

Diğer hizmetler için buradan bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir