Örslog Lojistik olarak Bursa evden eve nakliyat yapan firmamız, uluslararası ihracat ve ithalat yapan firmalar ile çalışırken aynı zamanda Bursa’da evden eve nakliyat operasyonları da yapmaktadır. Filomuzda oluşturduğumuz nakliyat kadromuz ile firmamız sizler için çabuk ve hızlı taşımacılık işlemlerini yerine getirmektedir.

Uygun fiyat ile ekstra ücret ödemeden bursa evden eve nakliyat operasyonlarında evinizi 1 gün içerisinde taşıyabiliriz. Dinamik personel kadromuz sizlerin günlük temponuzu etkilemeden çabuk ve hızlı şekilde ev eşyalarınızı yeni evinize taşımaktadır.

Bursa evden eve nakliyat darbelere karşı korumalı şekilde yapmaktayız.

Bursa evden eve nakliyat firması olarak Örslog Lojistik, Siz değerli müşterilerimize değer verdiğimiz kadar eşyalarına da değer veriyoruz. Eşyalarınızı son model ve son teknolojiye sahip araçlarımız ile yeni evinize taşıyoruz. Dinamik ve titiz personellerimiz 1 darbe bile almadan eşyalarınızı yeni evinize taşımaktadır.

Bursa evden eve taşımacılık yapan firmamızın araç özellikleri eşya taşımaya en uygun araçlardır. Özellikle darbe önleyici ve soğurucu yapıya sahip konteynır kısmı güvenli taşımaya elverişlidir.

Evden eve taşıma öncesi expertiz raporu çıkartılır.

Bize websitemizden ulaşarak teklif alabilirsiniz. Bursa’da evden eve nakliyat operasyonları için mail ve whatsapp hattımız bulunmaktadır. Bu iletişim kanalları 7 gün 24 saaat açık bulunmaktadır. Bizle iletişiminiz sonrası expertisimiz size detaylı sorular sorarak fizibilite çıkartmaktadır.

Firmamız, Bursa evden eve nakliyat konusunda fiyat performans garantisi vermektedir. Sizlere en uygun planı oluşturarak size uygun fiyat belirlenmektedir. Böylece ekstra ücretlendirme yapılmamaktadır. Ayrıca taşıma sonrası herhangi bir koşulda ek ücret talep etmemekteyiz.

Sizlere piyasada en uygun fiyatı oluşturuyoruz. Örslog Lojistik müşterilerimizin bize olan güveni ve memnuniyeti üzerine kurulmuştur.

Bursa evden eve asansörlü taşımacılık için bize ulaşabilirsiniz

Bursa evden eve taşımacılıkta evinizin durumu uygunsa asansörlü taşımacılık yapabilecek araşlarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. Evinizin bulunduğu kat çok yüksek ise ve apartman arasından taşınacak bir alan ve ortam bulunmuyorsa asansörlü araçlarımız ile nakliyat operasyonunu gerçekleştirmekteyiz.

Böylece size herhangi bir zorluk çıkartmadan ve personellerimize daha uygun bir ortam oluşturarak hızlı ve çabuk nakliyat operasyonunu gerçekleştirmekteyiz.

Bursa evden eve nakliyat firması olarak, asansör ile taşımacılık hizmeti ile sizlere kusursuz ve sorunsuz bir operasyonu sözü veriyoruz. Böylece eşyalarınızı 2 kat hızda araçlarımıza yerleştiriyoruz. Ardından yeni evinize de 2 kat hız ile taşımak garantisi veriyoruz.

Firmanızı Dikkatli Seçmelisiniz

Bursa evden eve taşımacılık firmalarından en güvenilir ve en dürüstü olmayak özen gösteriyoruz. Farklı firmalardan gelen düşük başlangıç ücreti ve sonrasında gelen ekstra ücretlendirmeler müşterilerin canını sıkmaktadır. Bunun farkındayız ve müşterilerimize verdiğimiz değeri göstermek için onların hassasiyetlerine saygı duymaktayız.

Ekstra ücretlendirme yapmadan baştan fizibilitemizi yapıp size uygun olan fiyatı oluşturuyoruz. Bursa evden eve nakliyat firması olarak Bursa’da en güvenilir en dürüst firma olmaya özen gösteriyoruz.

Yanlış firma ile çalışmak sadece fazla para ödemek değildir. Ayrıca eşyalarınıza gelen zarar ile size tahmininizden daha fazla maliyet oluşturabilir. Bu yüzden doğru firma ile çalışmak hem tahmin edilemeyen maliyetlerden kurtarır hem de uygun fiyat ile evden eve nakliyat yapmanızı sağlar.

Fiyat Araştırması Yapmalısınız

Bursa evden eve nakliyat dediğimizde en iyi fiyat ve en iyi performans garantsini Örslog Lojistik vermektedir. İyi bir fiyat araştırması sonrasın firmamızı keşfedeceksiniz. Yılların verdiği tecrübemiz ile sizlere güven ve memnuniyet arz ediyoruz.

Dinamik kadromuz ile çabuk ve hızlı çalışan personellerimiz günlük temponuza uygun nakliyat operasyonu gerçekleştirmektedir. Bursa evden eve nakliyat hizmetine şehrimize yeni yerleşecek sakinlerimiz için güven hizmeti vererek sizlere şehrimize alışırken yardımcı oluyoruz.

Şehirler Arası Evden eve Nakliyat

Bursa ilimizin içersinde ilçeler arası ya da mahalleler arsı evden eve nakliyat yapmamızın yanında farklı şehirlere evden eve nakliyat yapmaktayız. Farklı şehirlerden gelen müşterilerimize de hizmet vermekteyiz.

Bizi arayarak bulunduğunuz şehirden eşyalarınızı alıp bursada istediğiniz lokasyondaki evinize nakiyat yapabiliriz.

Taşınacağı ilin kilometresi ve binanın kat durumuna göre fizibilite çıkartılır ve size uygun bir fiyat belirlenir.  Sabahtan işe koyulan personelimiz eşyalarınızı ambalajlama işlemini yapar ardından gideceğiniz istikamete yola çıkar nakliyatın başladığı günün akşamı ya da ertesi günü belirlediğiniz lokasyona taşıma işlemi gerçekleşir. Şehirlerarası ev eşyası taşıtmak istediğinizde Bursa evden eve taşımacılık firması seçerken firmanın k3 yetki belgesine sahip olmasına ve nakliyat araçlarında firma logosunun bulunmasına dikkat ediniz

Sıkça sorulan Sorular

1-Bursa Evden eve nakliyat hangi şartlarda asansörlü taşımacılık hizmeti sağlamaktadır.

Bursa evden eve taşımacılık operasyonu yapmak için aracımızın binanızın önüne yanaşabilecek alanın olması gerekmektedir. Bunun için binanızın balkon tarafında ya da pencere tarafında alan olması gerekmektedir.

Binanızın önümde elektrik teli vs. gibi tehlike oluşturacak faktörler olmaması gerekmektedir.

Bina ile asansörlü aracın yanaşacağı mesafe 5. kata kadar max 10 mt, 5-13 kata max 4-5 metre olmalıdır.

Şüpheli durumlarda bize verdiğiniz bilgi doğrultusunda firmamızdan gelen personelimiz keşif yapmaktadır.

Balkonlarınızın korkuluğu cam ise, lütfen bu durumu bize bildirin. Böylece özel cam aparatımızı kullanabiliriz.

Balkonların altına asansörlü nakliyat aracının yanaşamaması durumunda uygunsa salon veya oda pencerelerinin orta camı çıkartılıp asansör kurulur.

Neden asansörlü nakliyat hizmeti ?

Taşıma sırasında oluşacak hasar riskini ortadan kaldırmakdır.

Taşıma süresini kısaltarak nakliyat işleminin süresini azaltmaktadır.

Personellerimizin can güvenliği sağlanır böylece iş sağlık güvenliği oluşmuş olur.

Ayrıca personelimizin hata yapma riski sıfıra inmektedir.

Hangi durumlarda asansörlü evden eve nakliyat hizmeti kullanılır ?

Yeni aldığınız ağır beyaz eşyalarınızı evinize çıkartmak istediğinizde kullanabilirsiniz.

Yeni eve taşındığınız zaman eşyalarınızı daha kolay ve sorunsuz evinize yerleştirebilirsiniz

Özellikle yoğun iş hayatında olan müşterilerimiz için zaman kazanmak için asansörlü yaşıma idealdir.

Yeni inşa edilen konutların mütahitleri binaya ve eşyalara hasar gelmemesi için kullanmaktadırlar.